Współpraca

Jeśli działasz w branży zoologicznej, masz sklep z akcesoriami dla psów i chciałbyś rozpocząć współpracę zapraszam do kontaktu:

e-mail : natalia.lysak@wp.pl lub natalia.lysak@gmail.com

Swój blog prowadzę od 2010 roku, na początku blog traktowałam jako psi pamiętnik. Do tej pory zamieszczane są opisy naszych spacerów, wystaw, szkoleń, zawodów, seminariów i warsztatów. Z biegiem czasu, kiedy wsiąkłam w otoczenie kynologiczne zaczęłam zauważać sprzęty, produkty godne polecenia i te, które nie do końca się spisały w naszym zespole. Szukając informacji na internecie na temat wielu produktów nie zawsze mogłam znaleźć odpowiedź na moje pytanie. Blogerów którzy piszą o produktach jest coraz więcej i według mnie to dobry krok dla całej branży kynologicznej, ale także dla właścicieli psów którzy chcą coś zakupić. Nasze spostrzeżenia również są na bieżąco zamieszczane tutaj na blogu i z czego bardzo się cieszę, nie raz pomogły na rozwianie wątpliwości w temacie „kupić czy nie” 🙂

–  www.rytmembordera.pl 

www.facebook.com/acconavibc/– 1 259 polubień (od 9marca 2015 do 29 stycznia 2020)

– www.instagram.com/rytmem_bordera – 1386 obserwowanych (od kwietnia 2016 do 29 stycznia 2020)

Do każdej recenzji podchodzę indywidualnie i staram się opisać ją jak najlepiej tylko potrafię 🙂 Pomagają mi w tym moi niezastąpieni kompani. To Acco i Navi dzielnie próbują wszystkie rzeczy, które są opisywane tutaj na blogu. Każdy test opatrzony jest zestawem zdjęć, które po uzgodnieniu ze stroną zainteresowaną (również z tekstem) można wykorzystywać i powielać. W niektórych przypadkach, kiedy same zdjęcia nie wystarczają, nagrywam dokumentacje wideo, która obrazuje produkt i jego zastosowania.