Współpraca

Jeśli działasz w branży zoologicznej, masz sklep z akcesoriami dla psów i chciałbyś rozpocząć współpracę zapraszam do kontaktu:

e-mail : natalia.lysak@wp.pl lub natalia.lysak@gmail.com

Swój blog prowadzę od 2010 roku, na początku blog traktowałam jako psi pamiętnik. Do tej pory zamieszczane są opisy naszych spacerów, wystaw, szkoleń, zawodów, seminariów i warsztatów. Z biegiem czasu, kiedy wsiąkłam w otoczenie kynologiczne zaczęłam zauważać sprzęty, produkty godne polecenia i te, które nie do końca się spisały w naszym zespole. Szukając informacji na internecie na temat wielu produktów nie zawsze mogłam znaleźć odpowiedź na moje pytanie. Blogerów którzy piszą o produktach jest coraz więcej i według mnie to dobry krok dla całej branży kynologicznej, ale także dla właścicieli psów którzy chcą coś zakupić. Nasze spostrzeżenia również są na bieżąco zamieszczane tutaj na blogu i z czego bardzo się cieszę, nie raz pomogły na rozwianie wątpliwości w temacie “kupić czy nie” 🙂

–  www.rytmembordera.pl 

www.facebook.com/acconavibc/– 1 249 polubień (od 9marca 2015 do 23sierpnia 2019)

– www.instagram.com/rytmem_bordera – 1246 obserwowanych (od kwietnia 2016 do 23sierpnia2019)

Do każdej recenzji podchodzę indywidualnie i staram się opisać ją jak najlepiej tylko potrafię 🙂 Pomaga mi w tym mój niezastąpiony kompan czyli Acco. Sześcioletni psiak rasy border collie. To on dzielnie próbuje wszystkie rzeczy, które są opisywane tutaj na blogu. Każdy test opatrzony jest zestawem zdjęć, które po uzgodnieniu ze stroną zainteresowaną (również z tekstem) można wykorzystywać i powielać. W niektórych przypadkach, kiedy same zdjęcia nie wystarczają, nagrywam dokumentacje wideo, która obrazuje produkt i jego zastosowania.