Testy

TEST: recenzja trzaskająca butelka Champagne ZippyPaws od Buba.pl

Czy mamy na sali wielbicieli zabawek pluszowych? Jeśli tak, to mamy coś specjalnie dla Was : D Kolekcja ZippyPaws z wzorami butelek, wystrzałowa, i trzaskająca : D Produkt możecie zakupić na stronie www.buba.pl i to właśnie BUBA.PL zgłosiła w tym roku produkt w TOP FOR DOG 2022.

Ogólnie do wyboru z kolekcji macie:

– butelka Merlot

– butelka Champagne

– butelka Tequila

– butelka Lager

– butelka Dyniowa Mikstura

https://www.bubapet.pl/index.php?controller=search&s=butelka

Każda świetna, poprawiająca humor : D i zawierająca takie same właściwości jeśli chodzi o zabawę dla Waszego psa : D

My dzisiaj pokażemy Wam ZippyPaws od Buba.pl na przykładzie wzoru Champagne. Generalnie najchętniej zrobiłabym im mega imprezę i zamówiła po każdej butelce, no ale jeszcze psy popadłyby w jakieś uzależnienie ; )

Tak więc wybór padł na szampana, mogliśmy tym samym oficjalnie świętować przeniesienie się na nowe włości z psiakami. Próba zabawki odbyła się na nowym łóżku, więc szampan na taką okoliczność był w sam raz  : D

Zanim dojdziemy do większych odczuć i wrażeń, to warto wiedzieć z czego składa się ta zabawka. Z pozoru wygląda na zwykłą pluszową zabawkę. No aleeee już w nazwie można dojrzeć też informacje „Trzaskająca”. Każda z zabawek ZippyPaws zawiera w swoim środku małą plastikową butelkę. Oryginalna wersja to butelka która zamiast zwykłej zakrętki zawiera jeszcze piszczałkę : D Więc w zestawie macie 1. Plusz 2. Trzask 3. Pisk : D Kombo ; )

Jeśli Wasze psy nie lubią takich dźwięków, albo za bardzo je to nakręca. To możecie szybko się tego pozbyć, zmieniając zakrętkę w oryginalnej butelce. Jeśli znowuż butelka w środku ulegnie już dosyć sporej degradacji, możecie wymienić ją na inną 0,5l : ) Jeśli pies zniszczy zakrętkę z piszczałką – a jednak chcielibyście mieć ją na nowo, można też napisać do sklepu w celu dokupienia nowej. Możecie też mieć wersję „kapcia” jeśli akurat na zbyciu w domu nie ma żadnej butelki : D Bieganie z takim wiotkim szampanem też uwierzcie, przynosi meeeega fun : D

Zabawka tak jak myślałam, od razu zawładnęła sercami moich psiaków : D Uwielbiają zabawki, a tym bardziej wszystko co jest pluszowe. O ile stopień niszczycielstwa Acco na starsze lata wzrósł do górnej granicy, tak Navi potrafi ładnie bawić się nawet sam takimi rzeczami, podgryzając, podrzucając sobie nie niszcząc przy tym przedmiotów.

Nasz szampan dostał już niestety lekkiego ubytku : D z jednej dolnej strony pieseczki chciały za bardzo się chyba dostać do środka i szwy tego nie wytrzymały : D Jest to jednak miejsce, w którym moimi lewymi rękami mogę spokojnie zacerować ubytek : D Reszta zabawki ZippyPaws trzyma się w całości, nawet korek jest na swoim miejscu ; ) Impreza była przednia więc co się dziwić ; D

Jeśli Wasz psiak będzie szalał z zabawką po podwórku, pluszowy materiał ulegnie ubrudzeniu, to możecie bez problemu wyprać go w pralce. Wcześniej oczywiście należy wyjąć plastikową butelkę ze środka.

Link do zabawki CHAMPAGNE

współpraca 2022

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.