Spacery

Podsumowanie tras 2019

Od jakiegoś czasu dokumentuje ilości przebytej trasy w kilometrach z psiakami, teraz czas na podsumowanie naszego 2019 roku.

W poprzedzających go latach miałam jakieś takie większe parcie na jak największą ilość kilometrów. Wracałam z pracy, jadłam szybko obiad, biegłam na spacer, potem ćwiczenia. Cały czas coś. W 2019 idea była już całkiem inna : ) Chodziliśmy systematycznie na spacery na spokoju, wybierałam co jakiś czas też dłuższe trasy, mieliśmy też dni całkowitego lenia i zerowego spacerowania. Było wszystko : ) Patrząc na szybkiego na wynik jeszcze w listopadzie widziałam, że o dziwo nasz wynik może być całkiem satysfakcjonujący : )

W 2019 roku przebyłam z psiakami 2 607 km, i porównując go z rokiem 2018 – wynik lepszy jest o 151 km : )  

Spacerowaliśmy po naszej miejscowości i bezpośrednio sąsiadujących, podjeżdżaliśmy też na spacery do innych miast w Polsce. Wakacje spędziliśmy w Górach Sowich. Udało nam się wybrać na wycieczki na Słowację i do Czech : )

W 2020 rok wchodzimy tak samo jak w ubiegły : ) Będziemy trzymać się systematyczności, czasem wyskoczymy na jakieś szalone trasy, a czasem urządzimy sobie dzień leniucha. Ciekawe jak wyjdzie nam następne podsumowanie : )

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.