Testy

TEST: recenzja SZARPAK NATURALNE FUTRO OWCZE BUNGEE od DINGO

Pieski na treningu pasienia owiec? Nie, dzisiaj owca dotarła do nas : D Konkretnie szarpaczek wykonany z naturalnego futra owczego od firmy DINGO.  Wywołał u brązowych piesków euforię i niepohamowane pokłady energii. U Waszych psów też sprawi tyle radości? A może ktoś ma już w domu taką zabawkę? Wszystkie swoje odczucia będziecie mogli wyrazić poprzez głosowanie w TOP FOR DOG!

Zabawka składa się z części wyznaczonej na chwytanie wykonanej z naturalnego owczego futra, oraz amortyzatora zakończonego rączką. Amortyzator jest łatwo rozciągliwy, i jeśli chodzi o uważanie w momencie gdy puści jedna czy druga strona, to nie musimy się obawiać, że zaliczymy gonga w twarz, albo pies w pysk ; ) Futerko jest na tyle lekkie, że nawet gdyby odbiło się z powrotem to nie zrobi nam krzywdy (miałam kiedyś spotkanie pierwszego stopnia przy takich zabawach z maliną gumową :D). Możecie wybrać sobie też kolor jaki Was interesuje, są dostępne czarny, różowy i zielony. Przy czym róż i zieleń nazwałabym, że są to bardzo żywe jaskrawe kolory : D Jako, że prawdziwi mężczyźni koloru się nie boją testowaliśmy różową wersje ; ) Mając dwóch chłopaków i patrząc na nasze zasoby zabawek, stwierdzam, że róż i fiolet to jednak powinien być męski kolor : D

Firma Dingo zastosowała w szarpaku naturalne futro, aby zapewnić jeszcze większy fun, oraz zaprosić mniej zabawkowe pieski do podjęcia z nami wygłupów. Zapach „owcy” jest już wyczuwalny dla ludzkiego nosa, także dla psów musi być to niezły odlot. Dla moich był, zakochały się w nim od razu kiedy wyciągnęłam szarpak z pudełka. Są to zabawki, które wykorzystamy od szczeniaka do wieku „starczego”. Ze względu na swoją miękkość i puszystość nie będą miały problemu z podejmowaniem zabawki.

Trzeba uważać, żeby nie zostawiać szarpaka sam na sam z piesałem. Futerko na nim jest naturalne i automatycznie bardzo szybko może stracić wszystkie swoje włosy ; )  Ja preferuje bawić się nim w super ekstra sytuacjach, kiedy musimy nagrodzić psa za coś super ekstra, albo odwrócić uwagę od czegoś super ekstra : ) Nie używam go dzień w dzień jak zwykłe zabawki, dla mnie owcze futerko jest stworzone do wyższych celów : D

Ze względu na białe włosie wiadomo będzie się szybciej brudzić. Póki co uważałam, żeby używać go jak tylko się dało kiedy było sucho na podwórku lub w pomieszczeniu : ) Pies po złapaniu za końcówkę ślini futro na tyle, że zmienia swoją strukturę. Z jakby to powiedzieć puszku, zmienia się w taki sklejony puszek : ) Taką sklejkę po kilku zabawach i wysuszeniu zabawki rozczesywałam drewnianą szczotką : )

Cena szarpaczka to 61 zł, dostać możemy go chociażby na oficjalnej stronie sklepu https://dingo-shop.com.pl/ . Zabawkę znalazłam do kupienia także na stronie happy-zoo oraz allegro. Takie futro w Waszym domu na sto procent zafunduje radość i fun dla psiaka : ) Będzie również odpowiednie kiedy macie szczeniaczka, psa dorosłego, lub już pieska w sile wieku : )

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.