• Uncategorized

  Akcja charytatywna PETSMILE dla OTOZ GLIWICE! kartki świąteczne.

  Dzisiaj mamy mikołajki, więc też idealny moment, żeby choć w mały sposób wesprzeć jakieś organizacje : )

  W naszym domu jak wiecie, w czerwcu pojawiła się kocica ze schroniska w Oświęcimiu. Od tego czasu zrobiliśmy dla schroniska dwie paczki jedzeniowo smaczkowe.

  Wcześniej też wspieraliśmy okoliczne schroniska, ale po adopcji te paczki były dla nas oczywiste, że trafia akurat tam : )

  Teraz jest okazja na wsparcie również innych potrzebujących : ) TUTAJ chcielibyśmy zaprosić Was do akcji organizowanej przez PetSmile – Sklep Zoologiczny dla Wymagających

  Szefowa sklepu przygotowała 6 wyjątkowych, świątecznych grafik z podobiznami psiaków i kociaków , które zostały przeniesione na papier i powstały z nich wspaniałe pocztówki : )

  Kartki świąteczne można kupić online w sklepie internetowym lub sklepie stacjonarnym w Gliwicach ul. Centaura 11. Koszt to 5 zł , ale możecie zostawić coś więcej ponieważ trafi to wtedy do schroniska : ) kartki można nabywać do 23 grudnia.

  Gdzie trafia pieniądze ? Do OTOZ Animals Inspektorat Gliwice

  Ostateczny dochód jaki udało się zebrać zostanie ogłoszony publicznie w wyjątkowy wigilijny dzień 24 grudnia 2022r.

  Kartki świąteczne idealnie dopełnią wystrój świąteczny Waszych domów , albo możecie wykorzystać je do wysłania świątecznych życzeń bliskich dla Was osób : ) od tej formy składania życzeń się już odchodzi , dlatego myślę , że kiedy ktoś dostanie od Was taka kartkę to będzie miała ona podwójna moc : )

  #kartkaswiateczna #akcjacharytatywna #otozgliwice #petsmile #pies #kot# kartkiswiateczne #pomagam #naswieta #mikolaj #prezenty #zbiorka #postcard #dog #cat