• Testy

  TEST: recenzja DOG’S LOVE BIO GREENS i REDS

  Dzisiaj mamy dla Was wpis o puszkach, ale nie takich tradycyjnych jak zawsze. Mogliśmy poznać kolejną super nowość, mianowicie firma DOG’S LOVE zgłosiła jedzonko BIO GREENS i REDS w TOP FOR DOG 2022. Zobaczcie sami co znajdziecie w zawartości tych puszek.

  W środku ukryte są warzywno-owocowe mieszanki : ) Karmy BIO GREENS i REDS to idealne uzupełnienie karm tej samej firmy DOG’S LOVE, ale nie tylko. Polecana jest także jako dodatek i uzupełnienie diety BARF lubi gotowanej diety domowej. U nas wykorzystana jako dodatek do suchej i mokrej karmy : )

  To ekologiczna karma warzywna dla psów ze świeżych zielonych i czerwonych warzyw i owoców, wegańska. UWAGA!! Czytając opis proszę nie łapać się za głowę, że np. podaję te puszki bo chce żeby mój pies był WEGE! Nie! Te puszki to tylko dodatek, uzupełnienie : )

  Moje psy akurat jeśli chodzi o owoce i warzywa są strasznymi niejadkami. Ugotowana albo surowa marchewka? Bleee. Jakieś owocki? Może np. arbuz? Tyle widzę fotek w sieci jak psiaki się nimi zajadają. U mnie? Nie ma szans : D Moi chłopcy mają takie formy podania w nosie ; )

  Widząc takie rozwiązanie puszkowe od firmy DOG’S LOVE od razu chciałam spróbować co z tego wyniknie u mnie w domu. Osobiście zakochałam się w pomyśle, ale także designem opakowań : D Sorki, ale to najpierw przyciągnęło mój wzrok. Opakowania są przepiękne : ) Wiadomo jednak, że nie można oceniać „książki po okładce”, więc sami zobaczcie co BIO GREENS i REDS mają w sobie:

  ZIELONA

  SKŁAD: Ekologiczna marchew 29%, ekologiczna cukinia, ekologiczne bataty, ekologiczny szpinak, ekologiczne jabłka, ekologiczne gruszki, ekologiczna bazylia, minerały, ekologiczne liście mniszka lekarskiego, agi morskie, glinka mineralna.

  CZERWONA:

  SKŁAD: ekologiczna marchew, ekologiczna dynia, ekologiczne pomidory, ekologiczne bataty, ekologiczne jabłka, ekologiczne buraki 7%, minerały, ekologiczne liście mniszka lekarskiego, algi morskie, glinka mineralna.

  Co widać powyżej, karmy nie zawierają zboża, glutenu, cukru, żadnych barwników, aromatów i konserwantów ; ) Opcja idealna dla psiaków, które mają problem ze zjedzeniem takich standardowo podanych owoców i warzyw – takich jak moje paskudy ; ) Rzecz jasna, puszki ogólnie w pierwszej kolejności będą idealne dla psiaków które są na barfie : )

  Generalnie po otwarciu obu smaków, mój optymizm trochę upadł : D Zobaczyłam te mieszanki warzywno-owocowe i pomyślałam sobie, że kurczę chyba nawet w takiej formie Acco i Navi będą kręcić nosem.  Trzeba było to jednak sprawdzić : )

  Z pewną dozą ostrożności, nałożyłam obu Panom po zielonej i czerwonej zawartości DOG’S LOVE. Do tego obok sucha karma, tabsy i witaminki. Miski wylądowały na ziemi, a ja w oczekiwaniu czekałam na werdykt, czy wszystko zostanie zjedzone, czy raczej któraś część ominięta : D

  Moje obawy na szczęście się nie sprawdziły : D Jedzonko znikło w całości z misek. Nawet tabsy które wrzucone były na ten mokry farsz : ) Test smakowitości sprawdzony ! I to naprawdę przez psy, które plują marchewkami : D

   Warzywka i owoce w środku są w takiej miękkiej konsystencji. Otoczone jakby olejem. Są płynne, mięciutkie. Można super zmieszać zawartość z przygotowanym wcześniej posiłkiem w misce naszego psa : )

  Smaki na obecną chwilę macie dwa do wyboru, tak jak wcześniej wspomniałam podzielone na CZERWONE i ZIELONE ; ) Zamknięte w 400g puszkach.

  współpraca 2022