• Testy

  TEST: recenzja amiplay BeHappy- obroże i smycze – komplety spacerowe

  Jak poprawić sobie humor w jesienną brzydką pogodę? Można np. założyć kolorowe gumowce i ruszyć na spacer w jakiś tęczowych albo kwiecistych brawach : ) Dla psiaka też mamy rozwiązanie! Kolekcja BeHappy od amiplay! To komplety spacerowe z pięknymi, radosnymi taśmami, sami zobaczcie. Na te akcesoria będziecie mogli też zostawić swój głos w TOP FOR DOG 2022.

  Nasz zestaw składał się z taśmy jungle oraz donut.

  Acco występuje w pączkach, obroża XL i smycz L.

  Navi występuje w roślinkach, obroża L i smycz XL.

  Smycze klasyczne, nieprzepinane, o długości 150 cm.

  Ogólnie kolekcja BeHappy oferuje obroże, smycze klasyczne, smycze przepinane, szelki różnego kroju i torebeczki na smaczki.

  Jakie taśmy oprócz naszych roślinnych i donutów znajdziecie jeszcze?

  Do wybory

  Flamingi

  Arbuzy

  Banany

  Wiśnie

  Jest więc optymistycznie i kolorowo : ) Każdy może dopasować wzór do swojego psiaka: ) Są barwy typowo jasne, jak nasze pączki, ale też ciemniejsze jak dżungla czy choćby wiśnie, które ulokowane są na czarnej taśmie : ) 

  Jeśli chodzi o mnie, jak tylko zobaczyłam proponowane wzory od razu przypasowałam je do jakiś moich skojarzeń. Akuś z pączkami, bo no nie oszukujmy się, zrobił się troszkę szerszy i bardziej łakomy na starsze lata ; ) mimo wprowadzanych ograniczeń, te jego pewne zaokrąglenia i tak widać nawet na zdjęciach ; D Tak więc donuty są w całości Acco! Navi otrzymał jungle. Wzór który niezmiernie mi się podoba, pasuje do naszych wypraw, do faktu iż uwielbiam rośliny : )

  Tak się złożyło, że mamy zestawy z jednej kolekcji, ale jeśli chodzi o brudność to już dwie inne bajki. Z resztą co ja Wam będę mówić. To logiczne, że jasne taśmy będą brudzić się bardziej. Ciemniejsze mimo, że gdzieś usmarowane, to będą się maskować : D

  Użyty materiał do kolekcji  BeHappy amiplay jest bajecznie prosty w czyszczeniu. Wrzucamy do pralki i czekamy aż będzie czysty : D Jeśli nie potrzebujecie odświeżać akcesoriów w całości, to wystarczy jakieś zabrudzenia przetrzeć mocniej mokrą gąbką z jakimś płynem. Nam plamki schodziły raz dwa z kompletu pączkowego.

  Jeśli mowa o materiale. To taśma jest miękka dla dłoni  – skupiam się tutaj na smyczy – no chyba że macie jakąś wersje hard psiaka, który lubi robić wam nagłe zrywy, to prawdopodobieństwo jakiegoś otarcia wtedy wystąpi : D Niemniej jednak, w normalnym warunkach, przy pierwszym użyciu jest naprawdę wygodnie : ) Kolejne spacery tylko utwierdzały mnie w tym przekonaniu.

  Dla mnie w ogóle jest hitem fakt wprowadzenia przez amiplay dodatkowej „rączki” przy karabińczyku w smyczach. Obecnie przy moich psach nie wyobrażam sobie kupić inne smyczy, bez takiego dodatkowego gadżetu. Nasze smyczki są klasyczne, nie przepinane. Jak idziemy w miasto to zazwyczaj we dwójkę, nie lubię wtedy jak za długie smycze dyndają i plątają się niepotrzebnie. Bardzo cenię takie klasyczne rozwiązania. Aleeeee. Jeśli Wy poszukujecie przepinanych smyczy, to kolekcja BeHappy amiplay też je posiada : )

   Warto dobrze też dopasować sobie rozmiary pod swoje psy. Jak mogliście zobaczyć, my mamy smycze w rozmiarze XL i L. Celowo chciałam takie duże rozmiary, bo wiedziałam, że to ma duży wpływ na użyte karabińczyki. Jestem mega zadowolona <3 Uważam, że dobrałam je idealnie, i żadna z nich nie jest zbyt duża. Czuję się bezpiecznie prowadząc ich na takim sprzęcie i widzę jednocześnie, że naprawdę dla moich BC nie są one niewygodne czy ciężki : )

  Psiaki dostały też obroże w wybranych wzorach. Tutaj wybierając rozmiar chodziło głównie o obwód szyi psiaka. W obrożach troszkę brakuje mi mimo wszystko mocniejszych zatrzasków. Żeby optycznie sprawiały już fakt, że nie będziecie mieć wątpliwości czy obroża gdzieś Wam się nie odepnie. Dla jasności, to moje spostrzeżenie przy mega ciągnącym piesku ; ) Aleeee! Tutaj też warto podkreślić, że żadna taka akcja nie miała miejsca. Obroża po zapięciu i nawet ciągnięciu trzymała się tam gdzie powinna : ) Na obróżkach przyszyto logo amiplay, które samo w sobie jest odblaskowe, więc macie dodatkowy odblask przy jesiennej aurze ; ) – choć akurat przy moich futrzakach, ten odblask jednak się gubi : D

  współpraca TOP FOR DOG 2022