• Testy

  TEST: recenzja Renske Fresh

  Renske Fresh to mokra karma zamknięta w kartonikach Tetra Recart®. W tym roku będziecie mogli zagłosować na ten produkt dzięki https://premium4animals.pl (gdzie kupicie Renske) w TOP FOR DOG 2022.

  Renske ma w swojej ofercie aż 10 dostępnych smaków: jagnięcina bez zbóż, królik z kaczką bez zbóż, łosoś bez zbóż, indyk bez zbóż, kurczak bez zbóż, wołowina z kaczką, indyk z kaczką, kurczak z wołowiną, kurczak z jagnięciną, ryby oceaniczne. Do moich futrzaków dotarły dwa smaki jagnięcina bez zbóż oraz indyk bez zbóż  : ) To właśnie te dwa warianty zobaczycie jak wyglądają w akcji : D

  Jeden kartonik zawiera 185g mięska. Na razie w ofercie Premium4animals.pl dostępne są takie małe kartoniki, ale doszły nas też słuchy, że mają pojawić się większe opakowania – 375g.

  My takie małe lubimy : ) Są idealne do zjedzenia na raz, nie muszę się martwić, że coś zostanie, że trzeba będzie wkładać otwarte do lodówki i potem trzeba będzie je szybko zjeść aby nie stały długo otwarte. Tutaj kartonik się otwiera i zjada w całości  : )

  Wygodne w domu i podróży. Przy ostatniej wyprawie na Słowację zabrałam ze sobą posiłek na wynos, suchą i mokrą karmę. Wiedziałam jednak, że przy tak dużym wysiłku, kartoniki Renske będą tutaj niezbędne. Podczas pakowania musiałam tylko pamiętać o zabraniu ze sobą nożyczek do otwarcia i łyżeczki. Chociaż akurat miałam też w razie „w” scyzoryk w samochodzie, więc nim też bym sobie poradziła : D Nożyk, albo nożyczki, to taki niezbędnik żeby dostać się do karmy. Według mojej oceny nie jesteście w stanie otworzyć kartonika rozrywając go : D

  W podróży świetna sprawa – zajmuje mało miejsca, kartonik jest lżejszy od puchy, potem mogę zgnieść opakowanie i spokojnie wytrwać aby wyrzucić przy najbliższym koszu. Puszki wiadomo – cięższe, większe, nie zgnieciecie tak sprawnie jak kartonik.

  Tysiąc punktów dodajemy również za smak : ) Psiaki szaleją za zawartością : ) Oba smaki znikały szybko z misek < 3 W efekcie końcowym zjedzenia nic nadzwyczajnego się nie działo, więc lecą tutaj kolejne punkty. Nie przechodziłam żadnych problemów z psimi brzuchami.

  Tak jak zobaczycie na fotkach, w środku mamy mięsko i troszkę galaretki i inne składniki, gołym okiem np. widoczna hmhmh chyba marchewka w wersji jagnięciny ; )

  Tak prezentują się składy naszych kartoników:

  Skład: Jagnięcina 70%, ziemniaki 4% , oliwa z oliwek 2,4%, groszek 1%, marchewka 1%, minerały 0.5 %, suszone algi (Fucus vesiculosus) 0.3%, ksylooligosacharydy, rokitnik zwyczajny, ekstrakt z juki schidigera.

  Skład: Indyk 55%, żurawina 8% (suszona), dynia 2% (dynia piżmowa), sok jabłkowy, groszek 1%, marchewka 1%, suszone algi (Fucus vesiculosus) 0,06%, olej słonecznikowy, minerały 0.02 %, ksylooligosacharydy, rokitnik zwyczajny, ekstrakt z juki schidigera.

  Wszystkie smaki i wszystkie smaki możecie sprawdzić tutaj: https://premium4animals.pl/RENSKE-fresh-meal-185-g-c30

  Biorąc pod uwagę te dwa warianty smakowe, po odpakowaniu, patrząc na konsystencje to jagnięcina jest bardziej „zbita”, „twardsza” niż indyk. Wersja indykowa jest miększa.

  Zazwyczaj mokrą karmę wykorzystuje również do psich lickimat. W przypadku Renske akurat ani raz nie zdarzyło mi się wysmarować ich karmą. Oczywiście można je jak najbardziej wykorzystać. Renske wpadło w nasze łapki w momencie gdzie mieliśmy trochę wyjazdowych spacerów, więc zabieraliśmy kartoniki na wynos : ) Albo po prostu wyciągałam kartoniki z lodówki i lądowały jako posiłek ale w zwykłej misce : )

  Polecamy dla wszystkich psich podróżników, ale także psich domowników ; ) W jednej i drugiej opcji sprawdzają się wyśmienicie!

  https://premium4animals.pl/Renske-Fresh-turkey-swiezy-indyk-bez-zboz-dla-psow-185-g-p735

  https://premium4animals.pl/Renske-Fresh-lamb-swieza-jagniecina-bez-zboz-dla-psow-185-g-p736

  Współpraca TOP FOR DOG 2022