• Testy

  TEST: recenzja TrufLOVE  od Syta Micha

  Tegoroczna edycja TOP FOR DOG pozwala nam spróbować takich nowości od Sytej Michy, smaczki TrufLove <3 Nazwa zawierająca w sobie serduszko z którym wybitnie się zgadzamy, ponieważ chłopcy pokochali smaczki całym swoim serduszkiem ; )

  Syta Micha przychodzi do nas ze smaczkami, które oparte są na świeżym mięsie, warzywach, ziołach, letniej trufli. I uwaga zapewnienie, że wszystkie składniki jakościowo są – HumanGrade!

  Dodatkowo są skomponowane tak, aby mogły je jeść psy z problemami : alergią pokarmową, delikatnym układem pokarmowym, nadwagą, cukrzycą czy zapaleniem trzustki.

  W składzie nie znajdziecie żadnych zbóż. Żadnych polepszaczy smaków, chemii. Wszystko to co najlepsze dla Waszego psa zawarte jest w tym pudełeczku!

  Smaczki dostępne są w kilku wariantach:

  z dziczyzną –  (skład tutaj ) z indykiem –  (skład tutaj ) z koniną –  (skład tutaj ) z kaczką –  (skład tutaj ) z wieprzowiną –  (skład tutaj )

  Każdy może wybrać coś dla siebie : ) U nas pojawiły się smaki wszystkie za wyjątkiem koniny, akurat jakoś moje zamiłowanie do jazdy konnej sprawia, że psiaki muszą się obejść bez tego smaku : D Jednakże pozostałe? Przeważnie widzę jakiś wskaźnik, który wyznaczał mi fakt : oooo ten lubią bardziej. Tutaj na widok każdego pudełeczka, każdego paluszka świrowały 😀 Każdy znikał w tak samo szybko wybitnym czasie ; )

  Smaczki zamknięte są w pudełeczkach, dodatkowo zabezpieczone takim metalowym wieczkiem. Po pierwszym użyciu metalowe wieczko wyrzucamy do kosza, a do zatykania zostaje nam jeszcze plastikowe wieczko. Można bezpiecznie zamknąć pozostałe smaczki : ) Odnośnie przechowywania mamy pewną uwagę dla użytkowników : moje psy zajadały się smaczkami podczas dosyć ostrych upałów, jedno z pudełek nie zjadły do końca, zamknęłam i zostawiłam chyba na tydzień, było ciepło, i po prostu zrobiła nam się pleśń : D Była to naprawdę resztka, bo na spodzie zostały chyba 3 paluszki. Nie ma tutaj nic gorszącego, widać tylko, że faktycznie smaczki są robione z naturalnych produktów. Przecież gdyby było tam tysiąc chemii to dalej świeciłyby się i błyszczały : D Następnym razem po prostu bardziej uważałam, to co zostało wkładałam sumiennie do lodówki : )

  Konsystencja paluchów jest rewelacyjna. Można rzucić do paszczy psa cały kąsek, a można łamać i łamać w nieskończoność. Są one bardzo miękkie, takie nawet na pół wilgotne. Takie, że nawet najmniejsza końcówka może zostać podzielona jeszcze na milion kawałków : D Dla mnie na ogromny plus, bo mogłam nagradzać jednym smakołykiem bardzo długo, a psiaki były i tak zachwycone, że dostają Trufelki : )

  Polecam z całego serca : ) Acco i Navi też < 3 Z resztą popatrzcie tylko na ich pysie, jak cieszą się zajadając się TrufLOVE  <3

  #współpraca #topfordog2022